Umów spotkanie już TERAZ! 502 608 519 multimebel@multimebel.pl

O nas

Firma Multimebel powstała w 1996 roku w Poznaniu. Od roku 2001 siedziba firmy znajduje się w nowym zakładzie produkcyjnym na terenie Czerniejewa. Własna lakiernia, doświadczenie pracowników, wielość różnych opanowanych przez lata technologii decydują o możliwości wykonywania tak różnorodnych zleceń. W przypadku  ważnych i specjalistycznych operacji jak np. okleinowanie współpracujemy z firmami robiącymi to najlepiej na rynku. Od początku działalności specjalizowaliśmy się w produkcji mebli pod sprzęt audio-wideo , wraz ze zmianami na rynku telewizorów od 2004  rozrzerzyliśmy naszą działalność o meble kuchenne i zabudowy zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne.

Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, a nasi dostawcy to znane i renomowane firmy światowe. Jakość naszych produktów docenili zarówno klienci w Polsce jak i w Europie. Obecnie specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu nowo budowanych domów i obiektów komercyjnych takich jak biura, kawiarnie, gabinety lekarskie  ...
Główną cechą naszych mebli jest funkcjonalność i różnorodność użytych do ich wykonania materiałów. Surowce, okucia, wyposażenie, akcesoria, których używamy w produkcji to wybory najlepsze jakościowo. Każdy projekt jest przemyślany i dokładnie omawiany z klientem, aby stworzyć optymalne rozwiazanie dla konkretnego wnętrza. Wykonujemy blaty i inne meble z Corianu , mamy opanowaną technologię nadruku bezpośrednio na frontach meblowych , stosujemy oświetlenie LED sterowane radiowo lub przez dotyk. Od prawie 20 lat stosujemy technologię klejenia szkła w promieniach UV, co  wykorzystujemy dla mocowania zawiasów bezpośrednio do szkła.

Poniżej dyplom złotego medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich  jaki uzyskaliśmy za jeden z naszych produktów oraz niektóre świadectwa patentowe i ochronne.

 Do pobrania

Możesz również pobrać nasze katalogi w wersji PDF: